תפריט

אודות


קבוצת רשף הינה קבוצת חברות קבלנית לביצוע פרויקטים שנוסדה בשנת 1975 בחיפה. הקבוצה מעניקה מגוון רחב של פתרונות להתמודדות עם תופעות של קורוזיה במבנים ומתכות, בעיות איטום במאגרים ומבנים, פתרונות יחודיים לחיזוק קונסטרוקטיבי, מיגון פסיבי כנגד אש ופתרונות דקורטיביים חיצוניים למבנים. הקבוצה פעילה במגוון רחב של סקטורים בתעשיות הכבדות והקלות ובענפי הבנייה והתשתיות בישראל ולעיתים גם בפרויקטים וייעוץ בחו"ל.
בין לקוחותינו הבולטים נמנים תאגידים וחברות ציבוריות, גופים ממשלתיים וביטחוניים, משרדי תכנון, ייעוץ והנדסה-וכן גם לקוחות פרטיים. ייחודה של קבוצת רשף מתבטא במגוון תחומי העיסוק וסל השירותים הרחב אשר אנו מציעים. "חזון הקבוצה הוא הענקת פתרונות איכות הוליסטיים ארוכי טווח עבור קהל לקוחותינו תוך הקפדה על טיב איכות ושירות המבוקרים במערכת בקרת איכות ISO-9002 ." קבוצת רשף הינה חברה רשמית בארגונים הבינלאומיים NACE (ארגון הקורוזיה הבינלאומי) וארגון ICRI (ארגון שיקום הבטונים הבינלאומי) – ועל כן מחוייבים אנו בעמידה בסטנדרטים ותקנים גלובליים.

שירות, מקצועיות ואחריות.

בקבוצת רשף אנו מעניקים דגש מיוחד על שירות וליווי צמוד לכל אורך שלבי הביצוע. חלק עיקרי מאמנת השירות של החברה מבוסס על שיתוף פעולה וסינרגיה מול שכבות הפיקוח באתרי הבנייה, במפעלים וברשויות המקומיות עימם אנו עובדים. כל זאת – תוך בקרה מתמדת ופיקוח עליון מטעם המחלקות הטכניות של ספקי מערכות החומרים המיושמים.

בנוסף למעטפת השירות הרחבה, אנו מאמינים באיכות ללא פשרות.
איכות נמדדת תוך כדי תהליכי ביצוע ומצויה בבקרה מתמדת של כל שכבות הארגון.
כפועל יוצא של מערכת בקרת איכות ומערכת ביטוחית (ביטוח קבלנים, ביטוח חבות מוצר וביטוח טיב ביצוע) – אנו ברשף, גאים להעניק לשלל לקוחותינו מסגרת אחריות מקיפה עבור שנים רבות.


צוות החברה

מבנה ארגוני

קבוצת רשף מורכבת משכבת ניהול ותיקה ואיתנה הכוללת בעלי מקצוע מיומנים – מהנדסים, הנדסאי בניין, מנהלי פרויקטים, בקרי איכות וראשי צוותים הפועלים בכל רחבי הארץ.
"הרכיב האנושי" מהווה את עיקר העוצמה של הקבוצה, בנייה וטיפוח של יכולת זו מאפשר ניהול מקיף ושליטה בביצוע פרויקטים מורכבים בארץ ובעולם.

בבעלות הקבוצה מערך טכני – לוגיסטי המאפשר גמישות וזריזות לאורך הביצוע.
המערך הלוגיסטי-תפעולי של חברתנו כולל צי רכבים מתעדכן, שירותי תובלה והנפה ואנשי מקצוע המאפשרים אספקה ודחיפה של חומרים וציודים לאתרים השונים בפרקי זמן קצרים.
המערך הטכני מתאפיין במחלקת אפיון ורכש המופקדת על הידע, ואנשי מקצוע המתחזקים ציודים מכניים קלים וכבדים, מערכות שאיבה, מערכות התזה והזרקה ומערכות נוספות המאפשרות מתן מענה ופתרון לכל בעיה.

בנוסף לציודים השונים המשמשים את אנשי הביצוע, חברתנו מחזיקה במערכות בקרת איכות (מדי שליפה, לחות, חספוס, עובי ואחרים) המשמשים את מנהלי האתרים כחלק ממנגנון בדיקת טיב ואיכות שלבי הביצוע. המערך אנושי בשילוב המערך הטכני – לוגיסטי מאפשרים לנו ביצוע סימולטני של פרויקטים רבים ושונים תוך הקפדה יתרה על טיב, איכות הביצוע ולוחות זמנים.

מבנה ארגוני בקבוצת רשף