תפריט

איטום קירות חיצוניים


גם אם אתם גרים בבית פרטי וגם אם בבניין מגורים משותף, הרי שישנם קירות פנימיים וחיצוניים המגנים עליכם. כמעט תמיד, קל יותר להעניק תשומת לב לקירות הפנימיים, שכן אלו הקירות העוטפים את פנים הבית ומשפיעים גם על נראותו. והחזית החיצונית? לא אחת היא נשארת מאחור וכך גם הטיפול והתחזוקה שלה. 

קיר חיצוני שאינו אטום כנדרש, סולל את הדרך ללא מעט צרות, גם בתוך הבית. חשיבותו של קיר חיצוני אטום די ברורה: מי הגשמים המגיעים במגע ישיר עם הקירות, לא יחדרו אל תוך קירות המבנה הפנימיים וכך תוכלו גם אתם ליהנות מחורף יבש (גם בימים הגשומים ביותר).

איטום קירות חיצוניים

מתי עולה הצורך לאטום את חזיתות החוץ?

מדובר על שאלה מצוינת! אין באמת שאלה האם הקירות החיצוניים צריכים להיות אטומים או לא, אלא שהשאלה היא מתי צריך לחדש את פעולת האיטום. כידוע, איטום קירות חיצוניים הוא פעולה שצריך לחדש בכל כמה שנים. ככל שעובר הזמן, העמידות יורדת ובהתאם ישנו חשש ממשי לחדירת מים דרך הקירות החיצוניים אל הפנימיים. 

ישנם סימנים שלא ישאירו מקום לספק, כדוגמת כתמי רטיבות ועובשים בתוך קירות הבית. אנו ממליצים שלא לחכות לרגעו בו יופיעו אותם סימנים, אלא להקדים תרופה למכה – ככל שתחכו יותר זמן עם האיטום, כמות הנזקים תגדל וכך תעלה גם עלות הטיפול. איטום קירות חיצוניים מתבצע מטעמנו על ידי צוות מקצועי, המתחייב על עבודה יסודית. 

מזהים סדקים בקיר? יש צורך לאטום אותו!

הקירות הפנימיים הם אלו שאתם רואים בתוך הבית, ולכן קל יותר לאבחן בהם סדקים או כשלים אחרים שהרי הסדק מאפשר חדירה של מי גשם ולחות חיצונית ומהווה סממן ברור לבעיה קיימת. הסדקים לרוב דינמיים ולכן כל פתרון שאנו עושים לרוב כמו תיקוני טיח ושפכטל לא יחזיקו מעמד זמן רב. 

הטיפול בסדקים נעשה באמצעות חומרים אלסטיים המאפשרים לסדק להתרחב ולהתכווץ בלי לפגוע באיטום המבנה ובלי ולהכניס אותנו להוצאות כספיות מדי שנה. 

איטום קירות חיצוניים מומלץ ביותר בתור פעולת מנע איכותית – כזו שמונעת מכם התמודדות עם נזילות ורטיבויות. 

איך מתבצעת עבודת האיטום בפועל?

לפני שאנו מבצעים את עבודת האיטום, אנו מגיעים אליכם על מנת לבדוק את מצב הקירות. כל עבודת איטום מתבצעת בהיקף שונה (בהתאם לגדול המבנה), ואנו משתפים אתכם בכל החלטה מקצועית טרם היא יוצאת לפועל. הדבר הראשון שניקח בחשבון הוא את סוג הקיר החיצוני. ישנם קירות המחופים בשיש לדוגמא, אך גם ישנם קירות חשופים לחלוטין שיש עליהם רק טיח וצבע ישן. מדובר על נקודת פתיחה המשפיעה רבות על המשך העבודה שלנו.

כאן ישנה גם משמעות לרמת התחזוקה השוטפת שנעשתה בבניין, לעיתים קרובות אנחנו נבצע שטיפה בלחץ מים גבוה והסרה של הטיח הישן על מנת לגלות כשלים ולתת פתרון ארוך טווח שיכלול במידת הצורך גם טיפול בסדקים ושיקום בטונים. באותם האזורים לאחר הטיפול הרציני אנו נחדש את הטיח ולאחריו נבצע שכבה עבה של צבע שיכסה את כל חזיתות המבנה וייתן פתרון גם מבחינת איטום וגם בהיבט הדקורטיבי של אחידות ומראה חדש ונקי. 

 כך או כך, אנו נטפל ביסודיות בכל הסדקים ובכל הפתחים שעתידים ליצור לא מעט נזקים. 

הקירות שלכם בידיים טובות, בהתחייבות!

אנחנו ב"קבוצת רשף" מתחייבים על שירות אדיב ומחויך, ועל מתן פתרונות מקצועיים בסטנדרט הגבוה ביותר. אנו מאמינים בעבודה איכותית, כזו שתעניק לכם שקט לטווח הארוך, ולא כזו שתפתיע אתכם עם אירועים בלתי צפויים שיצריכו סבב תיקונים נוסף. אנו פועלים בשיתוף פעולה מלא מולכם, אך גם אל מול כל בעלי התפקידים השונים באתר בו מתבצעת העבודה. 

מעוניינים בפתרון איכותי של איטום קירות חיצוניים? נשמח לייעץ לכם ולבצע עבורכם את העבודה!

ליצירת קשר לחץ כאן